Filtrovat produkty
Skrýt filtr

Cena
0 Kč
797 Kč

Výstražné pásy a cedule

Výstražné pásy a cedule jsou bezpečnostní prvky používané k označení nebezpečných oblastí, varování před riziky nebo omezení přístupu. Mají za úkol upozornit lidi na potenciální nebezpečí a zvýšit jejich povědomí o rizicích. Některé typické příklady výstražných pásů a cedulí zahrnují:

  1. Výstražné pásky: Jsou to obvykle pásy z plastu nebo tkaniny s výraznými barevnými pruhy a textem, které signalizují nebezpečnou oblast. Používají se například na staveništích, významných opravách nebo při uzavírání prostor pro veřejnost. Tyto pásky často obsahují varovné texty nebo symboly.

  2. Výstražné cedule: Jsou to desky nebo tabule vyrobené z odolného materiálu, které obsahují varování nebo informace o nebezpečích. Například se používají pro označení elektrických zařízení, chemických skladů, oblastí se zvýšeným rizikem pádu nebo jiných nebezpečných míst.

  3. Omezení přístupu: Tyto cedule nebo pásky signalizují, že přístup do určité oblasti je zakázán nebo omezený. Například se používají na stavbách, veřejných prostranstvích, průmyslových zónách nebo jiných místech, kde je nutné omezit přístup pro bezpečnostní důvody.

Výstražné pásy a cedule jsou důležitou součástí bezpečnostních opatření a slouží k ochraně lidí a majetku. Je důležité je používat v souladu s příslušnými bezpečnostními předpisy a pokyny.


Číst více

Řadit podle
Zobrazit