Obkladový kámen

Betonový obklad imitace kamene je výrobek, který se používá pro dekorativní obložení stěn, fasád a podobně. Tento obklad je vyroben z betonu, ale má vzhled přirozeného kamene, což z něj dělá levnější a méně náročnou alternativu k reálnému kameni.

Betonový obklad imitace kamene se vyrábí formou lití do forem, které mají tvar a texturu přirozeného kamene. Po vysušení a odebírání z forem se betonové díly dále opracovávají a barví tak, aby co nejpřesněji napodobovaly vzhled kamene.

Tento betonový obklad má několik výhod oproti reálnému kameni. Je levnější, snadněji se instaluje, není tak těžký a není nutné na něj používat speciální lepidla. Betonový obklad je také odolnější proti vlivům počasí a oděru než reálný kámen.

Betonový obklad imitace kamene je k dispozici v mnoha různých barvách a texturách, takže si můžete vybrat ten, který nejlépe odpovídá vašemu stylu a vkusu. Vhodný je pro interiéry i exteriéry a lze ho použít na různé povrchy, jako jsou stěny, sloupy, zdi a další. Tento typ obkladu se také často používá v oblastech, kde by instalace reálného kamene byla obtížná nebo nemožná, například v interiéru nebo na betonových zdech.


Číst více
Nebyli nalezeny žádné produkty