Filtrovat produkty
Skrýt filtr

Cena
0 Kč
889 Kč

Chemické kotvy

Dvousložkový chemický kotvicí systém na bázi polyesterových pryskyřic bez styrenu pro velice rychlé kotvení s vysokou pevností, vytvrzující chemickým procesem. Vlastnosti Okamžitě použitelný, snadno aplikovatelný; Zkrácený vytvrzovací čas – krátká doba tuhnutí; Vysoká pevnost kotvených materiálů bez rozpěrných tlaků 1kN = 100kg; Bez zápachu; Rychle tuhnoucí; Použití Chemické kotvení ocelových tyčí, patek zábradlí a šroubů; Kotvení do podkladů z betonu, tvárnic, plného zdiva, dutých cihel apod.; Kotvení mechanického upevňování výkladů, garážových vrat, výkladních skříní apod.; Při aplikaci do dutinových materiálů je nutné použít plastové nebo kovové sítko a otvor je potřeba vyplnit zcela maltou; Při kotvení do plných materiálů se sítka nepoužívají a otvor se vyplňuje z 1/3 až 1/2

Chemická kotva je speciální průmyslové lepidlo, které se používá pro upevnění těžkých konstrukcí a objektů do betonu nebo jiných pevných povrchů. Toto lepidlo je vyrobeno na bázi epoxidových pryskyřic nebo akrylátových polymerů a chemických katalyzátorů, které umožňují vytvoření pevné a trvanlivé vazby.

Chemická kotva je vhodná pro použití v různých průmyslových aplikacích, jako jsou stavby mostů, nákladních doků, stěn, sloupů a dalších. Při aplikaci se kotva injektuje do předem vrtaných otvorů v betonu nebo jiných pevných površích a pak se do ní vloží šroub nebo hmoždinka. Po ztvrdnutí vytváří kotva pevnou a trvanlivou vazbu mezi šroubem nebo hmoždinkou a betonovým povrchem.

Chemické kotvy jsou výhodné, protože nabízejí vysokou pevnost a odolnost proti vodě, vibracím a teplotním změnám. Tyto vlastnosti umožňují kotvám udržet svou pevnost a trvanlivost i v náročných podmínkách, jako jsou například vysoké teploty nebo vlhkost.

 


Číst více

Řadit podle
Zobrazit