Filtrovat produkty
Skrýt filtr

Cena
0 Kč
8949 Kč

Antibakteriální rohože

Desinfekční rohože jsou speciální podložky, které jsou používány ke snížení rizika šíření infekcí a bakterií. Tyto rohože jsou obvykle vyrobeny z materiálů, které mají schopnost dezinfikovat a zabíjet bakterie a viry, jako jsou například PVC, gumové materiály nebo textilie.

Desinfekční rohože se používají na vstupech do budov, zvláště v místech, kde se vyskytuje vysoká frekvence návštěvnosti. Tyto rohože jsou vhodné pro použití v lékařských zařízeních, školách, kancelářích, obchodech, restauracích, hotelích a dalších veřejných prostorách.

Při použití desinfekční rohože musí být rohože pravidelně dezinfikovány, aby zůstaly účinné proti šíření infekcí. Desinfekce se provádí pomocí dezinfekčních roztoků, které jsou buď aplikovány ručně nebo jsou součástí automatizovaného systému. Desinfekční rohože jsou také navrženy tak, aby byly snadno čistitelné a udržovatelné.

Výhodou použití desinfekčních rohoží je snížení rizika šíření infekcí a bakterií, což může vést k vyšší úrovni hygieny a bezpečnosti v prostředí, kde se používají. Tyto rohože také mohou pomoci snížit náklady na údržbu a čištění, protože snižují množství nečistot, které vstupují do budovy.


Číst více
Nebyli nalezeny žádné produkty