Vážení zákazníci, u zboží objednaného v termínu 28. - 31.7.2017 může dojít k posunutí termínu dodání zásilek až o dva dny oproti obvyklým lhůtám.
Omlouváme se všem za toto omezení, které je způsobeno stěhováním skladu a navazujícím inventurám. Konkrétní termín doručení zásilky Vám vždy potvrdí naši zaměstnanci v e-mailu.
Děkujeme za pochopení.

  • Košík je prázdný
0
0 Kč s DPH
KONTAKTUJTE NÁS
Po–Pá 8.00–17.00
733 595 804

O společnosti

V našem týmu pracují lidé, kteří mají více než 15 leté zkušenosti ve stavebnictví. Internetový obchod Praktis.cz není jen obchodem, kde si zakoupíte výrobky, ale jsme schopni Vám poskytnout odborné poradenství k zakoupenému sortimentu a nabídnout technické poradenství popřípadě zpracovat navrhnout a zpracovat technologické postupy a aplikaci k nabízeným produktům. Našim zákazníkům nabízíme široký sortiment v kategoriích stavba, bydlení, technika, zahrada a kuchyň. V současné době nabízíme více než 21.000 typů výrobků a zboží, s rychlým dodáním od 2 do 8 pracovních dnů dle typu sortimentu. Naším prioritním cílem je nabídnout zákazníkům dokonalý servis při nákupu v našeho obchodu a zcela se přizpůsobovat zákazníkovi a jeho potřebám. Proto stále investujeme do rozvoje našeho obchodu, hledáme nové výrobce, abychom zajistili spokojenost našich zákazníků.

Kromě široké nabídky produktů za bezkonkurenční ceny klademe obrovský důraz na individuální přístup k zákazníkům. Proto nabízíme nadstandardní služby zejména v komunikaci se zákazníkem při řešení jeho potřeb, které ne vždy lze řešit předem stanoveným způsobem. Naši speciálně vyškoleni pracovníci jsou schopni nalézt řešení tak, aby byl zákazník spokojen.

Internetový obchod Praktis.cz Vás vždy mile překvapí!

Při nákupu nad 1499 Kč doprava zdarma!

 
spolehliva firma Praktis.cz