• Košík je prázdný
0
0 Kč s DPH

Kdo jsme

Kdo jsme

Své služby jsme Vám poprvé nabídli v září roku 2014. Nabízíme širokou škálu sortimentu zboží pro stavbu, dům, dílnu a zahradu ve vysoké kvalitě za velmi příznivé ceny. Spolupracujeme jen s těmi nejlepšími českými a evropskými výrobci a dovozci na trhu, abychom zajistili vysoký standard kvality.

Naši hlavní výhodou je přímá spolupráce s výrobci nebo hlavními dovozci do České republiky, která se odráží především v nízké ceně, kterou koncový spotřebitel zaplatí.

Našim hlavním cílem je poskytnout zákazníkovi dokonalý servis od objednání přes dodání až po následný technický servis. Že to se zákazníky myslíme vážně, dokazuje spokojenost a mnohá kladná hodnocení. Jsme si vědomi toho, že fungující internetový obchod v dnešní konkurenci nemůže pouze fungovat, ale musí každý den intenzivně pracovat, zlepšovat, naslouchat zákazníkům a inovovat!

Faktické údaje

- Díky propracované logistice jsme schopni garantovat rychlou expedici zboží.
- Doprava nad 1 999,- Kč zdarma (objednávky do 30 kg).
Jsme tu pro Vás. Na Praktis.cz uděláme vše pro to, abyste u nás nakupovali rádi a vraceli se k nám. Díky kvalitnímu zboží, které nabízíme za skvělé ceny doplněné špičkovými službami, se to daří!